www.cvonline.hu
JAVA fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.29.
Jelentkezési határidő: 2014.09.14.
Hirdetés azonosító: 819319
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi szektorban tevékenykedő partnercégünk határozatlan idejű munkaszerződéssel az alábbi

pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Az elvégzett fejlesztések specifikáció szerinti, megbízható működésének biztosítása
  • A felmerülő felhasználói módosítások elvégzése
  • Az új termékek és funkciók fejlesztésének informatikai úton való támogatása
  • A programfejlesztés koordinálása a társosztályokkal
  • Napi kapcsolattartás a fejlesztési osztály vezetőjével
  • Az új technológiák megismerése, adaptálása, javaslattétel a programrendszerek működési hatékonyságának növelésére
  • Az elvégzett fejlesztések teljes körű dokumentálása

Elvárások:

  • Általános objektum orientált és Java programozói ismerek
  • Minimum 3 év JEE tapasztalat
  • Relációs adatbázis-kezelői ismeretek (Oracle ismeretek, SQL, alapvető adminisztráció, PL/SQL);
  • HTML, XML, http ismeretek
  • EJB és/vagy Spring, Eclipse, GWT, Struts, Ant és/vagy Maven ismeret
  • Operációs rendszerek és alkalmazások széles körének alapos ismerete,(Linux, Windows, fejlesztői környezetek, Shell script)
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Összeszokott, jól működő csapat
  • Lehetőség nemzetközi projektekben való részvételre

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió