www.cvonline.hu

JAVA fejlesztő

  • A hirdetés 1214 napja lejárt

Az ULYSSYS Számítástechnikai Fejlesztő és Tanácsadó Kft.-t régóta együtt dolgozó szakmai baráti társaság alapította 1991-ben, hogy keretet adjunk szerteágazó szoftverfejlesztési

munkáinknak. Elsősorban nagy országos lefedettségű egyedi szoftvereket fejlesztünk főleg a kormányzati, állam- és közigazgatási szektor részére. Különösen jártasak vagyunk az agrárinformatikában, ahol speciális szaktudással és nemzetközi tapasztalattal rendelkezünk.

Megnövekedett megrendelések száma miatt, most

JAVA fejlesztőket

keresünk csapatunkba.

Feladatok:

  • Java programok fejlesztése (kliens és szerver oldali komponensek) specifikációk alapján
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Jelzett hibák kezelése, programjavítási feladatok ellátása
  • Fejlesztés dokumentálása
  • Telepítés segítése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Swing ismeretek
  • Java (JEE) szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Fejlesztést segítő eszközök készségszintű ismerete (CVS, ECLIPSE, SVN, Tomcat vagy hasonló IDE eszköz)
  • Középszintű angol nyelvtudás (dokumentáció olvasása, írása)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Csapatban való munkavégzés
  • Kreativitás, rugalmasság

További ismeretek:

  • EJB3
  • JSF
  • Oracle/SQL
  • UML
  • SOA
  • BPMN
  • Unit tesztelés
  • WebLogic
  • Maven
  • Primefaces
  • Guava

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes, önálló feladatok
  • Szakmai fejlődés lehetősége
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő