www.cvonline.hu

JAVA fejlesztő

  • A hirdetés 834 napja lejárt

 JAVA fejlesztő szakembereket keresünk

Magyar tulajdonban lévő partnerünk részére keressük JAVA fejlesztő munkatársat, aki kellő szakmai rálátással és tapasztalattal rendelkezik nagyvállalati fejlesztési projektek szakmai kivitelezésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
  • Legalább 5 éves JAVA EE fejlesztési tapasztalat
  • SQL, PL/SQL tapasztalat
  • Tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Elhivatottság, proaktivitás
Előny:
  • Mobil alkalmazásfejlesztési tapasztalat (iOS, Android, WP)
  • Rendszerintegrációs tapasztalat
  • Minél több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete
  • OCP minősítések
Ajánlatunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos projektek
  • Kimagasló munkáért, kimagasló díjazás
Munkavégzés helye: Budapest

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...