www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 1296 napja lejárt

A vállalat rövid bemutatása:

A budapesti székhelyű Statlogics kiemelkedő vállalkozás, amely bankok és pénzügyi intézetek számára nyújt szolgáltatásokat már 10 éve – elsősorban Kelet és Közép-Európa országaiban. A piac egyik vezető vállalkozásaként kockázatkezelés területén megszerzett magas szintű szaktudás és innovatív szoftver alkalmazások kombinációját nyújtja.

Feladatok:

  • A Statlogics fejlesztői csapatában Java fejlesztőként szerver és kliens oldali alkalmazások létrehozása hitelbírálati és kockázatelemzési területen külföldi bankok és pénzügyi intézetek számára
  • Új üzleti funkciók megvalósítása a követelmény specifikációk / műszaki tervek alapján
  • Ügyfelek vagy belső tesztelők által jelentett hibák javítása a meglévő alkalmazásokban
  • Létező kódok modernizálása
  • A Javában történt változások átvezetése az adatbázisba
  • Fejlesztési tesztek végrehajtása, automatizált tesztek létrehozása
  • A későbbiekben aktív közreműködés az üzleti funkciók műszaki terveinek létrehozásában, a funkciók műszaki feladatokra bontásában, a feladatok munkaigény meghatározása
  • Aktív együttműködés a fejlesztői csapat / a vállalat minden alkalmazottjával

Minimális követelmények:

  • Java, JSP, JavaScript és SQL nyelvek alapvető ismerete
  • Oracle adatbázis használatában szerzett tapasztalat
  • legalább 3 éves programozási tapasztalat
  • pontosság, megbízhatóság
  • hajlandóság csapatmunkára
  • jó kommunikációs képességek (elsősorban írásban)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Java 7 programozási tapasztalat
  • PL/SQL programozási tapasztalat
  • JUnit szoftver teszttapasztalat
  • Struts és/vagy Spring keretrendszerek ismerete és használata
  • Eclipse fejlesztési eszköz használatában szerzett tapasztalat
  • Apache Tomcat alkalmazás szerverek használatában és karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Műszaki dokumentáció írásában szerzett tapasztalat
  • Magas szintű egyéb nyelv ismerete

Amit ajánlunk :

  • versenyképes fizetés
  • belvárosi iroda
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • tréning és fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő