www.cvonline.hu
Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.10.
Hirdetés azonosító: 775858
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi szektorban tevékenykedő partnercégünk, határozatlan idejű munkaszerződéssel új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az elvégzett fejlesztések specifikáció szerinti, megbízható működésének biztosítása
  • A felmerülő felhasználói módosítások elvégzése
  • Az új termékek és funkciók fejlesztésének informatikai úton való támogatása
  • A programfejlesztés koordinálása a társosztályokkal
  • Napi kapcsolattartás a fejlesztési osztály vezetőjével
  • Az új technológiák megismerése, adaptálása, javaslattétel a programrendszerek működési hatékonyságának növelésére
  • Az elvégzett fejlesztések teljes körű dokumentálása

Elvárások

  • Általános objektum orientált és Java programozói ismerek
  • Relációs adatbázis-kezelői ismeretek (Oracle ismeretek, SQL, alapvető adminisztráció, PL/SQL)
  • Internet technológiák (Servlet, WWW server, HTML, XML, HTTP)
  • Operációs rendszerek és alkalmazások széles körének alapos ismerete,(Linux, Windows, fejlesztői környezetek, Shell script)
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Kategória
IT / Informatika
Régió