www.cvonline.hu

Java fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 755706

A pénzügyi szolgáltató szektor egyik meghatározó szereplője keres munkatársat Java fejlesztő munkakörbe.

Feladatok:
  • Tőzsdei kereskedelemben használt árazó és kockázatelemző alkalmazás fejlesztése.
  • Rövid távon feladatok közé tartozik az alkalmazás továbbfejlesztése, egyedi üzleti igények alapján. Ezen kívül a kereskedelmi folyamatok minél nagyobb mértékű automatizálása.
  • Hosszú távon feladat a komplex alkalmazás teljes megismerése, 1-2 moduljával kapcsolatban termékfelelősi szerepkör betöltése, kapcsolódó fejlesztési folyamtok koordinálása az igényfelméréstől az éles indulásig.
Elvárások:
  • Alapos Java ismeret.
  • XML ismeret.
  • Linux környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat.
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó elemző és problémamegoldó készség.
Előny:
  • C++ és Perl programnyelvek ismerete.
  • A tőzsdei kereskedelem folyamatainak ismerete vagy hajlandóság a megismerésére.
  • Adatbázisok fejlesztői szintű ismerete.
Amit kínálunk:
  • Amit ügyfelünk kínál:
  • Folyamatos szakmai fejlődés.
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Kellemes munkakörülmények.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezéseket a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Kategória
IT / Informatika
Régió