www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 1082 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

A KBC Global Services Magyarország (KBC GSH) a K&H Csoport bankinformatikai beszállítója.

 A KBC GSH Front-end és csatornák fejlesztési szakterületre keresünk

 Java fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • a korábban már kialakított fejlesztési csapaton belül a bankcsoport front-end, elektronikus csatorna rendszereihez, illetve rendszerintegrációs feladataihoz kapcsolódó szoftver tervezési és fejlesztői feladatok elvégzése
  • dokumentációk készítése üzemeltetéshez, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatási feladatok elvégzésében és szervezésében
  • napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása; támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • legalább 3-5 év nagyvállalati környezetben, J2EE területen szerzett fejlesztői munkatapasztalat
  • legalább 2 év tapasztalat front-end és back-end fejlesztési területen, nagyvállalati környezetben
  • angol nyelv ismerete
  • elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet
  • önfejlesztés, tanulási hajlandóság
  • rugalmas hozzáállás, nyitottság

Előnyt jelent:

  • agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete, gyakorlati tapasztalat
  • üzleti érdeklődés, beállítottság

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fejlett technológiai háttér

Munkavégzés helye

Budapest IX. ker.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő