www.cvonline.hu

Java fejlesztő

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2014.02.25.
Hirdetés azonosító: 710072

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk, egy multinacionális gyártó cég számára keresünk Java fejlesztő munkatársat, Kecskeméti munkavégzéssel.

Feladatok:

- PLM alkalmazás fejlesztése
- A rendszerkörnyezet testreszabása a vállalat üzleti folyamatai szerint
- Aktív részvétel egy 5-10 fős, szakmailag felkészült csapatban

Elvárások:

- Java programozási nyelv terén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Releváns tapasztalat nyelvi logika használatban
- Relációs adatbázisok ismerete
- Linux ismeretek
- XML/HTML/JSP/JavaScript/Spring/Ant/Junit technikák ismerete előny
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Eclipse és verziókövető rendszer (SVN/CVS) ismerete előny
- EDM / PDM / PLM környezetben programozási ismeret előny
- Jó kommunikációs készség
- Koordinációs tapasztalat
- Kreativitás és csapatban való együttműködés
- Mobilitás

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a