www.cvonline.hu

JAVA Fejlesztő

  • A hirdetés 1114 napja lejárt
Partnerünk részére keresünk munkatársat
JAVA fejlesztő
pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Különböző ügyfeleknél fejlesztési projektben való részvétel

Elvárások:

  • Java 6 (7) (generic, annotation, multithreading, JPA)
  • SQL készség szinten
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyök:

  • Aspect Oriented Programming
  • JavaSwing
  • JMS (ActiveMQ)
  • RESTful Web Services
  • Java perzisztencia keretrendszer (Hibernate)
  • LINUX parancsok
  • makro nyelvek (Apache Velocity)
  • Java build (Apache Ant)
  • adatbazis kezelés (Sybase, Oracle), stored procs, triggers
  • teszt módszerek (JUnit), deadlock analizis, query plan analizis
  • teljes szöveg keresés (Apache Lucene)
  • WEB keretrendszerek (JSF)
  • HTML, JavaScript, ExtJS, AJAX, JSON

Amit Ügyfelünk kínál:

  • nemzetközi tervező és fejlesztő csapat
  • napi angol nyelvű kommunikáció
  • legújabb technológiák alapos megismerése, használata
  • inspiráló környezet, mely segít kihozni magadból a legjobbat
  • rugalmas munkaidő, alkalmilag távmunka lehetőség
  • csendes, kellemes munkahely, mely autóval és tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő