www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 1136 napja lejárt

Feladatok

  • Eclipse alapú modellező eszköz fejlesztése
  • Tesztprogramok fejlesztése

Elvárások

  • Mérnök informatikus végzettség
  • Több éves tapasztalat Java fejlesztésben
  • Eclipse alapú eszközfejlesztési tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előny

  • Eclipse Forms, EMF, JFace, SWT technológiák ismerete

Személyiség

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára termettség
  • Kezdeményezőkészség

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő