x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

JAVA FEJLESZTŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.-JAVA FEJLESZTŐ
Hozzáadva 2012.09.24.
Hirdetés azonosító: 397257
lejárt

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi fejlesztő központja további bővítéséhez keresünk számára szakembereket az alábbi pozícióba:

FELADATOK
- Szoftver követelmények tisztázása, dokumentálása
- Asztali és szerver alkalmazások tervezése a követelmények
  alapján
- Alkalmazások implementálása, tesztjeinek specifikálása
- Szükség esetén részvétel a tesztelésben
- Felhasználók támogatása

ELVÁRÁSOK
- Informatikai vagy villamosmérnöki területen szerzett felsőfokú
  végzettség
- Angol nyelvtudás
- Szoftverfejlesztési, tervezési tapasztalat
- JAVA programozási tapasztalat, UML technológiák ismerete, C
  programozási tapasztalat vagytanulmányok során szerzett
  gyakorlat

ELŐNY
- C# programozási ismeretek
- JSP vagy PHP ismerete, adatbázis, SQL és XSLT ismeretek
- Beágyazott szoftverfejlesztési ismeretek
- NET alatti és Windows driver fejlesztési tapasztalat
- Német nyelvtudás

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.
Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JAVA/C++ fejlesztő, Budapest

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése