www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 462 napja lejárt

Feladatok

  • Online banki rendszerek webes és szerver oldali fejlesztése

  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása

  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Ideális esetben Java fejlesztőként szerzett 2-3 éves tapasztalat, de juniorok jelentkezését is várjuk

  • Java programozási nyelv ismerete

  • Angol nyelvismeret

  • Informatikai végzettség

Egyéb információ

  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő

Elvárás

Mindestausbildung:
Sie haben ein wirtschaftswissenschaftliches Studium (Uni, FH) abgeschlossen oder sich nach der Matura erste praktische Erfahrungen mit Warenwirtschaftssystemen bzw. IT-Prozessen angeeignet.
Sie haben ausgeprägte analytische Fähigkeiten, arbeiten lösungsorientiert und nehmen neue Herausforderungen gerne an.
Sie sind interessiert an komplexen Systemen und den Zusammenhängen organisatorischer Abläufe.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő -
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő