www.cvonline.hu
Java fejlesztő
Trenkwalder Kft
Régió: Csongrád, Csongrád
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1201407
lejárt

Folyamatosan fejlődő, tőkeerős háttérrel rendelkező, fiatalos, szegedi partnercégünk megbízásából keresünk hosszú távra munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

• részvétel hazai és nemzetközi szoftverfejlesztési projektekben

• meglévő és új szoftverek tervezésében, fejlesztésében való részvétel

• rendszerprogramozás Java technológiával

• az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése, megoldások keresése

• kapcsolattartás és együttműködés az ügyfelek képviselőivel

Elvárások:

• informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség

• legalább 1,5-2 év Java (EE architektúra) szoftverfejlesztői tapasztalat

• RDBMS és NoSQL adatbázis alapszintű ismerete

• verziókezelő rendszerek ismerete

• tapasztalat agilis módszertanokban

• kommunikációképes angolnyelv-tudás

• rugalmasság, önállóság, kreativitás

Amit nyújtunk:

• részvétel élvonalbeli szoftvermegoldások létrehozásában, nemzetközi környezetben

• konstruktív vállalati kultúra, fiatal, összetartó, szakmailag magas szinten képzett közösség

• folyamatos előmeneteli lehetőség, szakmai jövőkép biztosítása

• professzionális, kellemes munkakörnyezet

• stabil, versenyképes jövedelem

• sokszínű, rugalmasan alakítható cafeteria juttatások

Amennyiben  hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, jelentkezéskor küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.