www.cvonline.hu
Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1076900
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Hazai, informatikai szolgáltatások nyújtásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat.

Feladatok

  • Részvétel az ügyfelek Enterprise Java alapú fejlesztéseiben,

  • Tervezési feladatok ellátása,

  • Fejlesztői tesztelés elvégzése,

  • Unit tesztek írása.
  • Elvárások

  • Java EE fejlesztői tapasztalat (JSF, EJB, J2EE, JDBC/JPA, Maven, Weblogic, HTML, Eclipse, git),

  • Oracle vagy MSSQL adatbázis-kezelő ismerete,

  • Angol írott és beszélt nyelvismeret,

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,

  • Magabiztos, önálló kódolási képesség,

  • Rendszerszemlélet,

  • Analitikus, problémamegoldó, kreatív személyiség,

  • Eredményorientáltság.

  • Előnyök

  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat,

  • Jira, Gitlab, Nexus, SourceTree, Jenkins, SoapUI rendszerek ismerete.

  • Amit ajánlunk

  • Kiváló irodai környezet, barátságos, bizalom alapú légkör,

  • Továbbfejlődési tervek támogatása, szakmai tréningek,

  • Fitneszterem használat, egyéb sportolási lehetőségek,

  • Évente két csapatépítő alkalom,

  • Csocsóasztal,

  • Versenyképes juttatási csomag.

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió