www.cvonline.hu
Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 1076898
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik dinamikusan fejlődő startup partnercégünk számára keresünk a fenti pozícióba megfelelő jelölteket.

Feladatok

  • Java alapú, nagyvállalati környezetben üzemeltetett alkalmazások illetve szolgáltatások kivitelezése, telepítése, üzemeltetés gyártói támogatása
  • Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 2+ Java fejlesztői tapasztalat
  • Hibernate, Spring, SQL, XML (XSD, WSDL), JSON, SOA technológiák ismerete
  • Előnyök

  • android/iOS programozási ismeretek, GWT, C#
  • Vaadin
  • php programozói ismeretek
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió