www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • Az álláshirdetés frissítve 185 napja

Feladatok

  • Új termékváltozatok fejlesztése és bevezetése

  • Legnehezebb technikai kihívások megoldása

  • Bevált gyakorlatok kifejlesztésében design minták és modellek felhasználása

  • Együttműködés más csapatban dolgozó munkatársakkal

  • Termékmenedzserekkel való szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (informatikai terület)

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Java/J2EE)

  • Agilis módszertan (SCRUM és ALM)

  • Linux/Unix szakmai tapasztalat

  • Vállalati és felhő alapú webes alkalmazások területén szerzett tapasztalat

  • REST style web services tapasztalat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: XI. kerület, Budapest

Jelentkezés: Angol és magyar szakmai önéletrajzát küldje az E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika