www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 52 napja lejárt

Feladatok

  • Online banki rendszerek webes és szerver oldali fejlesztése

  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása

  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Ideális esetben Java fejlesztőként szerzett 2-3 éves tapasztalat, de juniorok jelentkezését is várjuk

  • Java programozási nyelv ismerete

  • Angol nyelvismeret

  • Informatikai végzettség

Egyéb információ

  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő

  • Minden tapasztaltsági szinten keresünk, így pályakezdők és tapasztaltak jelentkezését is várjuk

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika