www.cvonline.hu

Java Fejlesztő

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Budapesti IT tanácsadó partnerünkhöz keresünk

kollégát.

Pozíció azonosító: B20jjava
Kategória: IT Szoftverfejlesztés, Java fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest - XIV. Kerület

Feladatok

  • Komplex, nagyvállalati alkalmazások tervezése
  • Részvétel a megvalósításban és fejlesztésben
  • Alkalmazások tesztelése
  • Dokumentációk készítése

Elvárások

  • Felsőfokú főiskolai és/vagy egyetemi informatikai végzettség
  • Legalább 1-2 év Java programozási tapasztalat (Java alapú rendszerek tervezésében és/vagy kódolásában)
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, fejlett nagyvállalati rendszerekhez kapcsolódó érdeklődés és/vagy tudás
  • Logikus gondolkodás, rugalmasság, jó humorérzék
  • Jó csapatjátékosság

Előny

  • JEE ismeret vagy tapasztalat
  • Projekt megvalósításban szerzett tapasztalat pénzügyi és/vagy államigazgatási szektorban

Egyéb információ

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikus csapatban, változatos, országos szinten is jelentős projektek megvalósításában való részvétel
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Küldd el az önéletrajzod nekünk a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő