www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 171 napja lejárt

Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk Java fejlesztő kollégát telekommunikációs projektre.

Pozíció azonosító: B25JFC
Kategória: IT Szoftverfejlesztés, Java fejlesztő
Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok:

  • Continuous Integration projektben való részvétel
  • A projekt teljes fejlesztési szakaszában való részvétel (end to end)
  • Architektúra tervezésben való részvétel
  • Automatizált tesztelésben való részvétel
  • Integrációs fejlesztés
  • Alkalmazásfejlesztés
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Minimum három éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Java, Spring programozási nyelvben való jártasság
  • Scripting nyelv ismerete (Python)
  • Automatizált tesztelésben szerzett képzettség
  • Jenkins, Gradle, JBehave
  • Scrum módszertanban szerzett tapasztalat
  • Docker – light weight virtualizációs konténerben való tájékozottság
  • Együttműködés, nyitott személyiség
  • Tapasztalt bonyolultabb elosztott alkalmazások kivitelezésében
  • Önálló, megbízható hozzáállás
  • Logikus gondolkodású, kiváló problémamegoldó
  • Rendszerszemléletű

Előny:

  • front-end/ back-end tapasztalat
  • Pearl, Bash, Autosys ismeret
  • Scala ismerete
  • JSP, JSF, Eclipse, Hibernate ismeret
  • CI server – Jenkins szerver használata
  • Big Data-s rendszer automata tesztelése
  • Linux szerverek ismerete
  • C++ és/vagy C# programnyelv ismerete

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő