www.cvonline.hu
Java fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.09.
Jelentkezési határidő: 2016.02.10.
Hirdetés azonosító: 1011368
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő partnerünk fejlesztési csapatába keresünk Java fejlesztő kollégákat.
A cég 2011 óta kínál szoftvermegoldásokat és nyújt informatikai szolgáltatásokat.
Szoftvertermékeik között megtalálható a világ vezető projektportfólió-menedzsment eszköze, de saját fejlesztésű megoldásokat is kínál.
Nagyvállalati ügyfeleik számára informatikai szolgáltatásokat is kínál; üzleti integrátorként a szervezet, az üzleti folyamatok és az informatikai alkalmazások egységét, az üzleti értéket optimalizálja.
Több mint 70 fős állandó szakértői csapatukban megtalálhatók üzleti tanácsadók, folyamatszervezők, elemzők, architektek, fejlesztők egyaránt.

Feladatok:

- Meglévő J2EE alkalmazások fejlesztése
- Alkalmazások fejlesztő oldali tesztelése
- Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról
- Csapatmunkában való aktív részvétel
- Minőségi, kommentelt fejlesztői forráskód szállítása

Követelmények
Az alábbi technológiák ismerete:

- JSE/J2EE, Servlets, JSP
- Struts2
- JPA, JDBC
- Tomcat
- Oracle SQL fejlesztői ismeretek

Előnyt jelent:
- BPEL, ESB
- Glassfish
- Web Services
- Javascript, JSF2
- Scrum
- JBoss Seam
- Richfaces
- angol nyelvismeret

Ha fontos számodra a stabilitás és a folyamtos szakmai fejlődés akkor érdemes beszélgetünk a lehetőségről.

Kategória
IT / Informatika
Régió