www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 360 napja lejárt

Multinacionális IT outsourcing partnerünk számára keresünk kollégát Java fejlesztői pozícióba, telekommunikációs szektorba.

Pozíció azonosító: B04EJF

Kategória: Java fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Új termékváltozatok fejlesztése és bevezetése
  • Legnehezebb technikai kihívások megoldása
  • Bevált gyakorlatok kifejlesztésében design minták és modellek felhasználása
  • Együttműködés más csapatban dolgozó munkatársakkal
  • Termékmenedzserekkel való szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (informatikai terület)
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Java/J2EE)
  • Agilis módszertan (SCRUM és ALM)
  • Linux/Unix szakmai tapasztalat
  • Vállalati és felhő alapú webes alkalmazások területén szerzett tapasztalat
  • REST style web services tapasztalat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: XI. kerület, Budapest

Jelentkezés: Angol és magyar szakmai önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol