www.cvonline.hu

JAVA fejlesztő (új banki rendszer bevezetése)

  • A hirdetés 1175 napja lejárt
Partnercégünk a magyar banki piac egyik legnagyobb és legstabilabb szereplője. Jelenlegi core banki rendszereiket cserélik le, újak bevezetésére, fejlesztésére keresnek kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Az üzleti elemzők által készített funkcióspecifikáció alapján logikai és fizikai rendszertervek elkészítése
  • Alkalmazások, alkalmazás modulok, szolgáltatások, interface-ek fejlesztése
  • Fejlesztői és modul tesztek elvégzése és dokumentálása
  • Az alkalmazás működtetéséhez és üzemeltetéséhez szükséges dokumentációk elkészítése

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Több éves Java fejlesztői tapasztalat
  • Java, J2EE, JSF, EJB, JPA, WebSphere, WebSphere ESB, TomCat technológiák ismerete
  • UML modellező nyelv és fejlesztői eszközök ismerete
  • Verziókezelő technológiák ismerete (pl. SubVersion)
  • Build rendszerek : Maven, ANT
  • IDE: Eclipse
  • Adatbázis rendszerek: DB2, MS SQL
  • Continuous Integration Server ismerete
  • Selenium, Junit ismerete
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Folyamatszemlélet
  • Folyamatos tanulási készség

Előnyök:

  • Banki és/vagy pénzügyi környezetben szerzett tapasztalat
  • JAVA tervezési ismeretek
  • JAVA fejlesztői és/vagy tervezői tanúsítvány (certificate) megléte
  • Egyéb szoftvertechnológiák ismerete

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, belváros
  • Saját állományba, alkalmazotti státusszal várnak jelölteket
  • Új rendszer fejlesztéséről és bevezetéséről van szó, nem üzemeltetésről

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B22Jf-b

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...