www.cvonline.hu
Java fejlesztő - Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 902348
lejárt
FELADAT

  • Részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében
  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás (3rd level support)
  • Megoldási koncepciók kialakítása
  • Új release-k bevezetésének támogatása
  • Részvétel német projektben, együttműködés a német kollégákkal
  • Folyamatok alkotása, aktualizálása Process Designerrel (Workflow modellezés)

  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség vagy releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú német és angol nyelvtudás
  • Min. 5 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • Java/J2EE, Javascript, Spring, Apache/Velocity ismerete
  • Alapos Apache/Tomcat, Linux, Oracle ismeretek

Előny

  • SQL XML, HTML, DHTML, xHTML
  • Jive és Atlassian szoftverfejlesztő cégek termékeinek ismerete

Személyiségbeli követelmények

  • Jó kommunikációs képességek
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Jó csapatjátékos attitűd

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag 
  • Fiatal és barátságos csapat 
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat) 
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség 
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkba

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80403

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
German Speaking Junior HR Support Specialist

Exact Solutions Kft.

Location:BudapestResponsibilities:Ensure timely...
Budapest

Gyakornok - Marketing -eLearning támogatása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria képzésekkel foglalkozó szakter...
Győr

Gyakornok - Szerszámgyár minőségbiztosítás

„Precizitás szenvedéllyel” hangzik el a győri A...
Győr