www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 915583
lejárt
Tech People FEJLÉC

Java fejlesztő (telekom) - GyAL

Feladatok:
•    Java fejlesztési feladatok elvégzése Scrum csapattagként
•    Stabilitásteszt-keretrendszer fejlesztése J2SE (1.6+) platformon
•    Web UI (JSF) fejlesztése, karbantartása
•    Core rendszer fejlesztése J2SE (1.6+) platformon
•    Linux szkriptek fejlesztése, Ant szkriptek fejlesztése
•    Fejlesztői teszt megszervezése, végrehajtása
•    Fejlesztői support, felmerülő hibák azonosítása, elemzése

•    Használt technológiák: JAVA SE, PostgreSQL, JPA (EclipseLink), JAXB/JAXRS (RestEasy), Maven,
    Jenkins, SVN, Linux

Elvárások

•    Felsőfokú műszaki végzettség
•    Rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód, szoftveres alapismeretek (alapvető adatszerkezetek, algoritmusok stb.)
•    Nagyvállalati rendszerek, architektúrák ismerete
•    Elosztott és webes technológiák ismerete
•    Átfogó J2SE, J2EE, és kapcsolódó technológiai ismeretek, minimum 2 év fejlesztői tapasztalat
•    Szoftvertervezési módszertani ismeretek
•    Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
•    Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent

•   Tapasztalat a fenti eszközökkel
•   Telco fejlesztési tapasztalat
•   Cloudos eszközök ismerete (VMWare, OpenStack)

Start: ASAP
Helyszín: Budapest
Projekt hossza: hosszú távú teljes idős kontraktori pozíció (alkalmazotti pozícióban is elérhető ez a lehetőség)
Kompenzáció: versenyképes óradíjak

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió