www.cvonline.hu

Java fejlesztő (szerver oldali) munkatárs

  • A hirdetés 1085 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

Java fejlesztő (szerver oldali) munkatársat

Főbb feladat az informatikai fejlesztési projektekben való közreműködés az alábbiak szerint:

  • Web-es informatikai,  fejlesztések elkészítése, ezen belül:
  • Java alapú szerver oldali  fejlesztés
  • Közreműködés projektek előkészítésében
  • Közreműködés software tervezésben
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Fejlesztések dokumentálása

Szakmai elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 éves Java fejlesztésben szerzett OOP tapasztalat,
  • Java nyelv és SQL ismerte
  • J2EE, Servlet, JSP, Tomcat, Glassfish tapasztalat
  • HTML, CSS, Javascript, XML ismeret
  • Rendszerszemlélet,
  • Gyors tanulási képesség, jó elemző készség

Előny:

  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Webes fejlesztési és/vagy térinformatikai tapasztalat, UML ismeret
  • jQuery, Postgres ismeret
  • PKI alapfokú ismeret

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő