www.cvonline.hu

JAVA fejlesztő - Szeged

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 903374

Szegedi multinacionális partnerünk számára keresünk JAVA fejlesztőket, azonnali kezdéssel. A cég a folyamatos képzési lehetőségek mellett stabil és innovatív hátteret, valamint versenyképes kompenzációs csomagot biztosít minden munkavállalója számára. Az új kolléga egy világszínvonalú irodában, kellemes és modern munkakörnyezetben fog dolgozni egy barátságos, lelkes és segítőkész munkaközösség támogatásával.

Feladatok:
  • Mi lenne mindebben a Te feladatod?
  • összetett szoftvertermékek, szoftverrendszerek komponenseinek fejlesztése önállóan vagy csapatmunkában
  • hatékony a szoftverrendszer tervezőivel annak érdekében, hogy az elkészült kód optimális legyen a fejlesztés minden szakaszában
  • az elkészített rendszer kódjának végigkísérése a projekt teljes életciklusán keresztül
  • unit tesztek elvégzése, és egyéb teszteknél a tesztelő csapat támogatása
Elvárások:
  • Téged keresünk, ha:
  • van JAVA programozásban szerzett 2-10 éves tapasztalatod
  • szívesen foglalkoznál webes és mobilalkalmazások fejlesztésével
  • érdekel a Cloud technológia
  • ismered az alábbi technológiákat: Spring, Maven, Jenkins
  • találkoztál már valamilyen verzió kezelő rendszerrel (SVN, CSV, GIT)
  • minimum középszinten beszélsz és írsz angolul
Amit kínálunk:
  • Amit a Prohuman kínál Neked:
  • segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni
  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • igyekszünk tippeket adni a szakmai tesztre való felkészüléshez
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre.

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk ahhoz, hogy jelöltjeink számára a lehető legjobb HR-szolgáltatást nyújtsuk az egész országban, és megtaláljuk számukra a megfelelő karrierlehetőséget.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged