www.cvonline.hu

Java fejlesztő (Szeged) (B23jfsz)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Csongrád, Szeged
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Java fejlesztő (Szeged)

Szoftverfejlesztő partnercégünk szegedi csapatába keresünk Java fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B23jfsz
Munkavégzés helye: Szeged

Feladatok

  • Cloud alapú IT support eszköz fejlesztésében való részvétel
  • Szerveroldali és webes fejlesztés
  • Részvétel az architektúra tervezésében, a product managerekkel, architektekkel és a többi fejlesztővel együttműködve
  • Kód review-kon való részvétel
  • Együttműködés a tesztelőkkel

Elvárások

  • Java programnyelv alapos ismerete
  • HTTP, REST ismeret
  • Felsőfokú végzettség (lehetőleg IT, mérnöki vagy természettudományi területen)
  • Legalább 2 év Java fejlesztői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Együttműködési készség

Előny

  • C++, C# vagy frontend technológiák ismerete
  • Spring tapasztalat
  • Clean code elvek szerinti fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • CI/CD pipeline-ok ismerete
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
  • Fiatalos, modern, kreativitásra ösztönző környezet
  • Világszinten népszerű alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamokon, tréningeken való részvétel

Helyek Csongrád
Szeged
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol