www.cvonline.hu

Java fejlesztő (Swing) [ZFIB-JD03]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 806166

Focus consulting

Megbízónk

Stabil hátterű megbízónk fiatalos szoftverfejlesztő csapatába keresünk Java fejlesztő munkatársat.

Feladatok

- Kihívásokkal teli szoftvertervezés és szoftverfejlesztés: JSE, JEE
- Unix/Linux környezetben többrétegű alkalmazás kialakítása és implementálása
- Külföldi kollégákkal szoros együttműködés

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Kiváló programozói ismeretek Javaban, Swing ismeret
- Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
- Közép vagy felsőfokú angol nyelvtudás
- Friss diplomások esetében nyári vagy iskolaidő alatt szerzett szakmai gyakorlat elvárt

Előny

- Perl, Python, Awk, Bash
- SQL

Egyéb

Amit Megbízónk ajánl:
- karrier lehetőség egy olyan környezetben, ahol a legújabb technológiát használják
- teljesítményarányos évenkénti fizetésemelés, és bónusz, és havi juttatási csomag
- rendszeres utazási lehetőség Amerikába
- lehetőség, hogy pár éven belül az amerikai csapat állandó tagja legyen

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió