www.cvonline.hu
Java fejlesztő (SE/EE)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.09.14.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1033636
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyarország egyik legjelentősebb szoftverfejlesztő cége számára keresünk megfelelő embereket az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Java programok fejlesztése (kliens és szerver oldali komponensek) specifikációk alapján

  • Fejlesztői tesztek végrehajtása

  • Jelzett hibák kezelése, programjavítási feladatok ellátása

  • Fejlesztés dokumentálása

  • Telepítés segítése
  • Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség

  • JAVA szoftverfejlesztési területen tapasztalat

  • Java ismeret (SE API és asztali Java alkalmazások fejlesztésében való jártasság szükséges, J2EE ismerete előny)

  • Standard SQL utasítások használata

  • Fejlesztést segítő eszközök készségszintű ismerete (CVS, ECLIPSE vagy hasonló IDE eszköz)

  • Kiváló problémamegoldó készség

  • Nagyfokú precizitás

  • Csapatban való munkavégzés

  • Kreativitás, rugalmasság

  • Előnyök

  • Oracle adatbázis tervezési és kezelési ismeretek

  • XML alapszintű ismerete

  • PL/SQL ismeret Fejlesztést segítő egyéb eszközök ismerete (pl. ANT)

  • Java web fejlesztésben való jártasság

  • Amit ajánlunk

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Versenyképes fizetés, bónuszrendszer

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió