www.cvonline.hu
Java fejlesztő (SAP BO) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 902547
lejárt
FELADAT

  • Részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében
  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás (3rd level support)
  • Megoldási koncepciók kialakítása
  • Új release-k bevezetésének támogatása
  • Részvétel német projektben, együttműködés a német kollégákkal

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Német nyelv középszintű ismerete szóban és írásban
  • 3- 5 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • ITIL folyamatok ismerete
  • Nyitott új ismeretek elsajátítására (SAP Business Objects, ETL)
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélorientált szemléletmód
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Jó csapatjátékos attitűd

Előny:

  • SAP Business Objects, ETL programozási ismeret, XML, WebService, 11 Oracle (JDBC, SQL)
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82889

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió