www.cvonline.hu

Java fejlesztő (projekt alapú álláslehetőség) B19B19

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Java fejlesztő (projekt alapú álláslehetőség)

B19B19

Magyar tulajdonú, 2004 óta működő nagyvállalatok számára szoftverfejlesztési-, rendszerintegrációs-, tesztelési- és üzleti tanácsadói szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk részére keresünk Szoftverfejlesztőt Légiközlekedési ágazatba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a szoftverfejlesztési projektekben
  • Különböző szórakoztató funkciók és harmadik fél interfészek tervezése és fejlesztése.
  • Információ és tudás cseréért vállalt felelősség a szoftverfejlesztői csapatban.
  • Más szoftverfejlesztő csapatokkal, architectekkel és ügyféllel történő proaktív kooperáció.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább két év munkatapasztalat Java/J2EE technológiákban.
  • Munkatapasztalat és jó áttekintő képesség adatbázis kezelésben.
  • Az alábbi technológiák és toolok ismerete:
    • RDBMS, Spring, Spring Data
    • Linux, Linux services, Windows
    • GIT, Ci, Jenkins
    • IntelliJ, Netbeans, Eclipse
    • Tesztelői keretrendszerek
    • Camel, Tomcat, PostgreSQL, HTML
    • Erős kommunikációs készség és ügyfél fókuszú személyiség
    • Kiváló angol nyelvi készségek
    • Esetenként hajlandóság külföldi utazásokra

Amit a cég kínál:

  • Szakmai továbbképzések és vonzó juttatási csomag
  • Kellemes, jól megközelíthető iroda
  • Érdekes, kihívásokkal teli projektekben való részvétel
  • Nemzetközi munkakörnyezet
További információk:
  • 4-6 hónapos projektek
  • alvállalkozói munkaviszony
  • Munkavégzés helye: 3. kerület
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó, Projekt
Elvárt nyelvtudás Angol