www.cvonline.hu

Java fejlesztő - pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.17.
Hirdetés azonosító: 1172144

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Junior és senior Java fejlesztőket keresünk magyar tulajdonú fejlesztő céghez.

Feladatkör, felelősségek:

Egyedi alkalmazásfejlesztési projektekben szoftverfejlesztői feladatok ellátása. Egyéni munkavégzés kisebb feladatok esetén, csoportban történő részfeladatok elvégzése nagyobb, összetettebb feladatok megoldásakor.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Felsőfokú informatikai végzettség,

•- Java fejlesztési ismeretek, tapasztalat,

•- képes az önálló munkavégzésre,

•- kreatív, nagy teherbírású.

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk az informatikai piac egyik legnagyobb gyártójának üzleti partnere.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió