JAVA fejlesztő németországi vagy ausztriai munkavégzéssel (B48JNA)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Németország, Ausztria, Külföld
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

JAVA fejlesztő németországi vagy ausztriai munkavégzéssel

Partnercégünk egy több mint 150 főt foglalkoztató magyar tulajdonú IT szolgáltató cég. Jelenleg Java fejlesztő munkatársat keresünk számukra németországi vagy ausztriai munkavégzéssel.

Pozíció azonosító: B48JNA
Munkavégzés helye: Németország

Feladatok

  • Java környezetben fejlesztés
  • Dokumentáció készítése
  • Üzleti logika fejlesztése
  • Unit tesztek írása
  • Az alkalmazáshoz kapcsolódó adatbázisok tervezése, fejlesztése
  • Juniorabb fejlesztők mentorálása

Elvárások

  • Minimum 3 év Java fejlesztői tapasztalat (szenior szinten 5 év)
  • Java platform alapos ismerete
  • JEE ismerete
  • Szerver oldal és/vagy kliens oldal (web) ismerete
  • Önálló, jó csapatjátékos, kreatív személyiség
  • Jó kommunikáció, pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • Társalgási szintű német nyelvtudás előny

Amit kínál a cég:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi projekt

Helyek Németország
Ausztria
Külföld
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol