www.cvonline.hu

JAVA fejlesztő - Miskolc

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1060083

Megye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

A pozíció leírása:

JAVA fejlesztőket keresünk miskolci munkavégzésre.

Feladatkör, felelősségek:

•Fejlesztésben, hibajavításban való aktív részvétel

•Fejlesztői, elemzői, tervezői és koordinációs feladatok ellátása

•Üzleti elemzőkkel, felhasználói felület tervezőkkel, tesztelőkkel folyamatos kommunikáció

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•2-4+ év tapasztalat JAVA fejlesztésben

•Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD)

•Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)

•Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL tapasztalat

Előnyök:

•Eventsourcing, CQRS architektúra ismerete

•JavaScript, Adobe FLEX, Angular JS ismerete

•Energetikai üzleti domain ismeret

•Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.)

•Continuous Delivery ismerete

•Haladó szintű angol nyelvtudás

Nyelvtudás:

Angol nyelvismeret előny

A megbízó cég profilja:

Megbízónk energetikai piacon tevékenykedő, dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég.

Amit megbízónk kínál:

· Piacvezető cég termékének fejlesztésében való részvétel

· Modern fejlesztési elvek, technológiák használata

· Motivált, fiatal, agilis csapatban történő munkavégzés, SCRUM módszertan

· Versenyképes, szakmai fejlődéssel arányosan emelkedő jövedelem

· Rugalmas munkaidő

· Emberközpontú munkahely, hosszú távú perspektíva

· Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.