www.cvonline.hu

JAVA fejlesztő - Miskolc

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1060083

Megye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

A pozíció leírása:

Junior és Senior JAVA fejlesztőket keresünk miskolci munkavégzésre.

Feladatkör, felelősségek:

•-Fejlesztésben, hibajavításban való aktív részvétel

•-Fejlesztői, elemzői, tervezői és koordinációs feladatok ellátása

•-Üzleti elemzőkkel, felhasználói felület tervezőkkel, tesztelőkkel folyamatos kommunikáció

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•-Junior: minimum fél éves szoftverfejlesztői tapasztalat (lehet akár egyéni projektmunka is

•-Senior: 2-4+ év tapasztalat JAVA fejlesztésben

•-Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD)

•-Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)

•-Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL tapasztalat

Előnyök:

•-Eventsourcing, CQRS architektúra ismerete

•-JavaScript, Adobe FLEX, Angular JS ismerete

•-Energetikai üzleti domain ismeret

•-Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.)

•-Continuous Delivery ismerete

•-Haladó szintű angol nyelvtudás

Nyelvtudás:

Angol nyelvismeret előny

A megbízó cég profilja:

Megbízónk energetikai piacon tevékenykedő, dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég.

Amit megbízónk kínál:

· Piacvezető cég termékének fejlesztésében való részvétel

· Modern fejlesztési elvek, technológiák használata

· Motivált, fiatal, agilis csapatban történő munkavégzés, SCRUM módszertan

· Versenyképes, szakmai fejlődéssel arányosan emelkedő jövedelem

· Rugalmas munkaidő

· Emberközpontú munkahely, hosszú távú perspektíva

· Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.