www.cvonline.hu

Java fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 828 napja lejárt

Rólunk

A Nokia a mobilhálózatok fejlesztésének szakértője világszerte, mely a legelső GSM-hívástól kezdve az első LTE-hívásig folyamatosan élenjár a mobiltechnológia egymást követő generációiban. A Nokia a világ legfejlettebb mobilhálózatát kínálja partnereinek, cégünk több mint 120 országban van jelen.

A budapesti kutatás-fejlesztési részlegünkön fejlesztett mobilhálózati kapcsoló központ az alapja a világszerte napi több milliárd mobil hívásnak. Folyamatosan azon dolgozunk, hogy a legújabb technológiák - mint például a 4G LTE és a Cloud Computing - alkalmazásával csúcsminőségű mobilhálózatot fejlesszünk. Vállalatunk legnagyobb értékei az innováció és a minőségbiztosítás, fő célunk a felhasználói élmény és a hálózati hatékonyság növelése.

Pozíció leírása

Feladatod Java fejlesztő mérnökként: piacvezető Customer Experience Management Server tervezése, fejlesztése és tesztelése. Agilis, motivált és professzionális szoftverfejlesztő csapatunk tagjaként a felmerülő igényekre és kérdésekre elegáns megoldást találni, és megvalósítani azokat.

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

  • Rendelkezel informatika, matematika, fizika, mérnök informatika, villamosmérnök szakos B.Sc. vagy M.Sc. szintű diplomával (vagy hamarosan befejezed tanulmányaidat)
  • Jártas vagy Java programozási nyelvben
  • Megértesz egy angol nyelvű dokumentációt
  • Logikusan, rendszerben tudsz gondolkodni
  • Szeretsz csapatban és multikulturális környezetben dolgozni
  • Könnyen alkalmazkodsz a változáshoz, jó problémamegoldó készséged van
  • Szeretnél folyamatosan fejlődni és új gyakorlatokra szert tenni
  • Adatbázis (LDAP/Oracle) rendszerek ismerete, Automatizálási rendszerek, script nyelvek, XMLs, Tomcat, SOAP, REST, Java UI, Middleware, J2EE Application Servers (JBoss AS, JBoss EAP), felhő alapú szolgáltatásokban szerzett tapasztalat előnyt jelentenek!

Mit ajánlunk?

  • Irodánk Budapest belvárosában, a Ráday utca szomszédságában található
  • Remek tömegközlekedés, kiváló infrastruktúra
  • Versenyképes juttatási csomag, széleskörű cafeteria juttatások, éves bónusz
  • Céges mobiltelefon, internet hozzáféréssel
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő, családbarát munkahely
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Helyi orvosi szolgálat, céges biztosítás

Kapcsolat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator