www.cvonline.hu
Java fejlesztő - medior
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.05.09.
Hirdetés azonosító: 927527
lejárt

Dolgozz egy ütős fejlesztőgárda fontos láncszemeként Debreceni székhelyű informatikai partnercégünknél feljesztőként!

Feladatok:

  • Agile metodológiával történő web-alapú fejlesztések
  • Unit testing, code review, egyéb feladatok, betartva a biztonsági előírásokat
  • Konzultálás a team leaderekkel az üzleti folyamatok megértéséhez, átvételéhez; fejlesztési módszerek fejlesztéséhez
  • Bug keresés és meglévő szoftverek alkalmankénti foltozása

Elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (erős középfok)
  • Szakirányú felsőfokú képzettség
  • Objektum orientált JAVA fejlesztői tapasztalat: 1-3 év
  • Tapasztalat web-alapú fejlesztésben: HTML, JavaScript
  • Web frameworkok ismerete: JSF, SPRING MVC, Struts, backbone, stb.
  • Adatbázis tervezési és SQL ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Open-office környezet
  • Béren kívüli juttatások (Erzsébet-utalvány), éves bónusz
  • Képzési lehetőségek, karrierlehetőség
  • Belvárosi iroda csendes környezetben
  • Dinamikus, multinacionális fejlesztői csapat
  • Parkolóbérlet biztosítása
  • Külföldi utak lehetősége (Európa, USA)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.