www.cvonline.hu
Java fejlesztő (junior/senior) (Referenciaszám: PJ4122)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1001717

Alkalmazásfejlesztéssel és IT tanácsadással foglalkozó partnerünk budapesti irodája részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Junior/Senior JAVA fejlesztő

Feladatok:
- vállalati alkalmazások fejlesztése agilis fejlesztői csapatban

- közreműködés nemzetközi projektekben
- legfrissebb technológiai eszközök alkalmazása
- objektum-orientált, tiszta kód írása

- senior fejlesztő további feladatai: kollégák mentorálása, csapat segítése, agilis módszertan alkalmazása

Követelmények:
- JAVA nyelv magas szintű ismerete (Spring, JEE)
- keretrendszerek ismerete (pl: Hibernate, EclipseLink, iBatis)
- webszerverek ismerete (pl: Apache Tomcat, Jetty, Oracle WebLogic)
- devops eszközök ismerete (pl: Git, Maven, Nexus, Solar)
- virtualizációs ismeretek (VMware, KVM, AWS)

Előnyök:
- legalább három év fejlesztési tapasztalat (Java)
- UI és UX ismeretek
- nyitottság új ismeretek elsajátítására

Amit partnercégünk kínál:
- Nagyszerű csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Rendszeres visszajelzések
- Házon belüli szolgáltatások, biztosítások

Kérjük, fényképes önéletrajzát csatolva küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre a referenciaszám (PJ4122) megjelölésével. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió