www.cvonline.hu
Java fejlesztő (junior/senior) (PJ3792)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1026990

Nagyléptékű informatikai projektekkel foglalkozó budapesti partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Java fejlesztő (PJ3792)

Feladatok:
- Egyedi webes rendszerek fejlesztése
- Közreműködés nagy ívű, kihívást jelentő projektekben
- Új programrészek fejlesztése, meglevők optimalizációja
- Fejlesztői tesztek tervezése és végrehajtása, hibák kezelése

Elvárások:
Alapszintű elvárások:
- Java nyelv átfogó ismerete
- Webes megoldások ismerete (JSP (senior szinten JSF), HTML, CSS, JS (jQuery, Ajax), sablon megoldások)
- Kiváló problémamegoldó képesség
- JUnit és egyéb automata tesztelő eszközök ismerete
- SQL alapos ismerete SQL-kezelő alkalmazásból és Java nyelvvel egyaránt (legalább 1 év releváns tapasztalat)
- Felelősségteljes, precíz, igényes munkavégzés

Evárások senior szint esetén:
- Tapasztalat JEE alkalmazás-szerver használatában
- JEE tervezési minták ismerete
- Tapasztalat lazán csatolt, elosztott rendszerek működésében, interface megoldások ismerete: JAX-WS, JAX-RS
- Hibatűrő megoldások készítése
- EJB
- Java FX
- JSF, PrimeFaces
- PA (EclipseLink)
- Maven
- Tapasztalat alkalmazásüzemeltetési területen (alkalmazás telepítése, hibakeresés logok alapján)

Amit partnerünk kínál:
- Stabil háttér, biztos egzisztencia
- Versenyképes jövedelem
- Érdekes, változatos munka
- Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Előrelépési lehetőség
- Fiatal/lendületes fejlesztői csapat
- Kulturált munkakörülmények

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ3792) megjelölésével küldje el Katona Krisztián részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Regisztrációs szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest, Budapest