www.cvonline.hu

JAVA FEJLESZTŐ (Junior és Senior)

  • A hirdetés 568 napja lejárt

A Vidux Kft. hálózatos videómegfigyelő rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó, dinamikusan növekvő vállalat. A cég fő profilja a skálázható és magas rendelkezésre állást nyújtó vállalati videómegfigyelő rendszerek, melyek végpontjaiban videóanalitikai funkciókkal rendelkező  IP kamerák és az azokról érkező nagyfelbontású videót és metaadatot tároló és feldolgozó videórögzítők vannak.

Az IP kamerák és rögzítők távoli menedzselésére és karbantartására különböző központi szervereken keresztül elérhető alkalmazások állnak az ügyfelek rendelkezésére, akik ezáltal könnyen tudnak akár több ezer kamerából álló rendszereket is kezelni, bármilyen fontos eseményről pedig azonnal értesítéseket fogadni.

Termékfejlesztésünk gyorsítása céljából a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

pozícióba az alábbiak szerint:

Feladat:

Új kollégánk legfontosabb feladata a videómegfigyelő rendszerünk kliens-szerver architektúrájának továbbfejlesztése, a back-end és az adatbázis szerverek kommunikációjának optimalizálása és a microservice struktúra tervezése és implementálása.
A különböző kliensek (desktop, web, mobil) felhasználói felületeinek és ezeknek a microservice alapú back-endekkel való kommunikációjának tervezése, programozása és tesztelése.
A feladat olyan szoftverfejlesztőknek ideális, akik szeretnek innovatív környezetben önállóan, de egy csapat tagjaként dolgozni, és látni, hogy ötleteik, fejlesztéseik révén a felhasználók hatékonyabban tudják végezni a munkájukat.

Elvárás:

  • BSc diploma, vagy  megfelelő fejlesztői tapasztalat és minimum 2 év, senior fejlesztő esetében 4 év  releváns tapasztalat
  • Programozásban és adatmodellezésben, szoftverfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Objektum-orientált fejlesztési gyakorlat
  • Verzió követő rendszerek használata (Git)
  • Java programozási nyelv magasszintű ismerete
  • Linux programfejlesztői gyakorlat
  • Integrált fejlesztői környezet (Eclipse) ismerete
  • Hálózati protokolok ismerete
  • Angol nyelvismeret

Előny:

  • Hardver perifériák kezelése, programozása alapvetően C nyelven
  • Java/SWT gyakorlat
  • Adatbázis-kezelési ismeretek
  • Cloud, Docker, Kubernetes és microservice architektúra ismerete
  • Unix, NoSQL
  • audio/video kódolási tapasztalat
  • Red Hat, CentOS, Fedora ismeretek
  • Agile fejlesztési metodika ismerete
  • Android fejlesztési ismeretek
  • Web front-end fejlesztési tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetések és egyéb juttatások (cafeteria, egészségbiztosítás)
  • Fiatal, kreatív környezet, rugalmas munkaidő
  • Bringás és motoros munkábajárás támogatása (tároló, zuhanyzó)
  • Céges események, sport programok, kirándulások
  • Szakmai továbbképzések, konferenciákon való részvétel támogatása

Munkavégzés helye:

  • Budapest vagy Szeged

Munkakezdés

  • Azonnal

  • Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel.
Helyek Budapest
Csongrád
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol