www.cvonline.hu
Java fejlesztő/ java fejlesztési koordinátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 916251
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére

Feladatok

  • Alkalmazások, alkalmazás modulok fejlesztése JAVA-ban

  • Részvétel informatikai üzleti folyamatok kialakításában (Workflow tervezés, megvalósítás, e-form készítés)

  • Integrációs megoldások, interface-ek készítése

  • Fejlesztések koordinálása

  • Kapcsolattartás az üzleti partnerrel, az igények megértése és informatikai megfogalmazása

  • Tesztelés

  • Fejlesztések dokumentálása
  • Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Java fejlesztői gyakorlat

  • Java JEE technológiák ismerete

  • Jó kommunikációs képesség

  • Előnyök

  • Oracle Weblogic 11g ismerete

  • Az Eclipse vagy Netbeans fejlesztői környezetek ismeret

  • Az integrációs tervezési mintákban (router, split channel, stb.) való általános eligazodás

  • Valamilyen webes fejlesztői keretrendszer ismerete (JavaServer Faces, Google Webtoolkit, Vaadin).

  • A rendszerelemzés és tervezés területén szerzett jártasság

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió