www.cvonline.hu
Java fejlesztő/ java fejlesztési koordinátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.08.
Hirdetés azonosító: 906652
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére

Feladatok:

  • Alkalmazások, alkalmazás modulok fejlesztése JAVA-ban
  • Részvétel informatikai üzleti folyamatok kialakításában (Workflow tervezés, megvalósítás, e-form készítés)
  • Integrációs megoldások, interface-ek készítése
  • Fejlesztések koordinálása
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerrel, az igények megértése és informatikai megfogalmazása
  • Tesztelés
  • Fejlesztések dokumentálása

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Java fejlesztői gyakorlat
  • Java JEE technológiák ismerete
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Oracle Weblogic 11g ismerete
  • Az Eclipse vagy Netbeans fejlesztői környezetek ismeret
  • Az integrációs tervezési mintákban (router, split channel, stb.) való általános eligazodás
  • Valamilyen webes fejlesztői keretrendszer ismerete (JavaServer Faces, Google Webtoolkit, Vaadin).
  • A rendszerelemzés és tervezés területén szerzett jártasság

Kategória
IT / Informatika
Régió