www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1002050
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:
JAVA FEJLESZTŐ (GYJST)

Feladatok:
  • Szerver és kliens oldali alkalmazások létrehozása hitelbírálati és kockázatelemzési területen külföldi bankok és pénzügyi intézetek számára
  • Új üzleti funkciók megvalósítása a követelmény specifikációk / műszaki tervek alapján
  • Ügyfelek vagy belső tesztelők által jelentett hibák javítása a meglévő alkalmazásokban
  • Létező kódok modernizálása
  • A Javában történt változások átvezetése az adatbázisba
  • Fejlesztési tesztek végrehajtása, automatizált tesztek létrehozása
  • A későbbiekben aktív közreműködés az üzleti funkciók műszaki terveinek létrehozásában, a funkciók műszaki feladatokra bontásában, a feladatok munkaigény meghatározása
  • Aktív együttműködés a fejlesztői csapat / a vállalat minden alkalmazottjával

Minimális követelmények:
  • Java, JSP, JavaScript és SQL nyelvek alapvető ismerete
  • Oracle adatbázis használatában szerzett tapasztalat
  • Legalább 2-3 éves Java programozási tapasztalat
  • Pontosság, megbízhatóság, hajlandóság csapatmunkára
  • Jó kommunikációs képességek (elsősorban írásban)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:
  • Java 7 programozási tapasztalat
  • PL/SQL programozási tapasztalat
  • JUnit szoftver teszttapasztalat
  • Struts és/vagy Spring keretrendszerek ismerete és használata
  • Eclipse fejlesztési eszköz használatában szerzett tapasztalat
  • Apache Tomcat alkalmazás szerverek használatában és karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Műszaki dokumentáció írásában szerzett tapasztalat
  • Magas szintű egyéb nyelv ismerete

Start: Akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest  XIII (távmunkára nincsen mód)
Munkalehetőség: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció

Tech People LÁBLÉC