www.cvonline.hu

Java fejlesztő gyártási területre (Pest megye)

  • A hirdetés 983 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk számára Java fejlesztő munkatársat keresünk, globális csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • a vállalat konkrét termékéért felelős globális technikai csoport tagjaként a termék teszteléséhez szükséges Java-alapú tesztplatform fejlesztése, optimalizálása,
  • a már meglévő kódok módosítása a termelékenység, hatékonyság növelése érdekében,
  • a termékfejlesztőkkel és gyártókkal való szoros együttműködés,
  • a folyamatok dokumentálása.

Elvárások:

  • informatikai vagy villamosmérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • Java programozásban szerzett tapasztalat (preferáltan Eclipse keretrendszer használatával),
  • Unix/Linux ismeretek,
  • Shell scripting ismeretek,
  • kiváló kommunikációs készségek,
  • jó problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás,
  • kétműszakos munkarend vállalása (8.00-16.00 és 14.00-22.00),
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • objektum-orientált programozási tapasztalat,
  • Eclipse programozási ismeretek,
  • SQL tapasztalat,
  • Linux/Unix ismeretek,
  • gyártási/termelési környezetben szerzett tapasztalat,
  • tesztelői tapasztalat (software/hardware),
  • tesztautomatizálási ismeretek.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • karrierlehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet.

 Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Gyártás / Termelés
Elvárt nyelvtudás Angol