www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 915572
lejárt
Tech People FEJLÉC

Java fejlesztő (GyAL1)

Feladatok:
Java fejlesztési feladatok elvégzése csapattagként nagyvállalati ügyfelek részére. Ügyfelek vegyesen pénzügyi, telekommunikációs és ipari szektorból kerülnek ki.
Projektek magyar, nyugat-európai és észak-amerikai megrendelőknek vegyesen szállítva, jellemzően budapesti munkavégzéssel, esetenkénti külföldi tartózkodással.
A team-ek mérete 2 és 10 fő között változik, a projektek hossza néhány hónaptól néhány évig terjed.

Elvárások:
*    Felsőfokú műszaki végzettség
*    Rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód, szoftveres alapismeretek (alapvető adatszerkezetek, algoritmusok stb.)
*    Nagyvállalati rendszerek, architektúrák ismerete
*    Elosztott és webes technológiák ismerete
*    Átfogó J2SE, J2EE, és kapcsolódó technológiai ismeretek, minimum 2 év fejlesztői tapasztalat
*    Szoftvertervezési módszertani ismeretek
*    Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, kezdeményezőkészség
*    Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
*   Pénzügyi, telekommunikációs tapasztalat
*   Kiemelkedő angol vagy német nyelvtudás, külföldi munkatapasztalat
*   Tesztautomatizálási tapasztalat
*   Szoftvertermék fejlesztési tapasztalat

Munkavégzés helye: budapesti ügyfeleknél ügyfél telephelye,  esetenkénti rövid külföldi tartózkodással
Pozíció jellege: alkamazott vagy alvállalkozói, hosszú távú, teljes idős munka (bejárással)
Kompenzáció: versenyképes fizetés/óradíjak

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió