www.cvonline.hu

Java fejlesztő (Debrecen) (INTS/4/22)

  • A hirdetés 225 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk pályakezdő vagy egy-két éves tapasztalattal rendelkező Java fejlesztőt.

 Feladatok:

• Részvétel a vállalati weboldal informatikai rendszerének fejlesztésében és üzemeltetésében

• Az OpenTextWeb Content Foundation CMS rendszer, Attivio Enterprise Search Engine rendszer és a platformon alapuló alkalmazások támogatása

 Elvárások:

• Felsőfokú informatikai végzettség (legalább Bsc)

• Legalább középfokú angol nyelvtudás

• Relációs adatbázisok ismerete

• Objektumorientált programozási ismeretek

• Java nyelv (J2SE) középszintű ismerete

• Relációs adatbázis modell, SQL, PL/SQL alapszintű ismerete

 Előny:

• JEE technológiák ismerete

• Eclipse fejlesztői környezet és a fejlesztéshez kötődő eszközök ismerete

• CMS rendszerekkel, keresőmotorokkal, verziókezelő rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

• Oracle Weblogic, JBoss, GlassFish alkalmazásszerverek ismerete

 Amit kínálunk:

• Kiemelkedő munkahelyi környezet

• Versenyképes juttatási csomag

• Külföldi munkavégzés lehetősége

• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő