www.cvonline.hu

Java fejlesztő (Debrecen) (INTS/4/22)

  • A hirdetés 316 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk pályakezdő vagy egy-két éves tapasztalattal rendelkező Java fejlesztőt.

Feladatok:

  • Részvétel a vállalati weboldal informatikai rendszerének fejlesztésében és üzemeltetésében
  • Az OpenTextWeb Content Foundation CMS rendszer, Attivio Enterprise Search Engine rendszer és a platformon alapuló alkalmazások támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség (legalább Bsc)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Objektumorientált programozási ismeretek
  • Java nyelv (J2SE) középszintű ismerete
  • Relációs adatbázis modell, SQL, PL/SQL alapszintű ismerete

Előny:

  • JEE technológiák ismerete
  • Eclipse fejlesztői környezet és a fejlesztéshez kötődő eszközök ismerete
  • CMS rendszerekkel, keresőmotorokkal, verziókezelő rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Oracle Weblogic, JBoss, GlassFish alkalmazásszerverek ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Külföldi munkavégzés lehetősége
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő