www.cvonline.hu

Java fejlesztő - Budapest

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 929075

Nagy múltú, IT területen tevékenykedő multinacionális partnercégünk csapatába keresünk Java fejlesztő kollégákat. A cég izgalmas kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál neked, figyelve arra, hogy közben mind feljebb és feljebb lépegethess a ranglétrán. Emellett a versenyképes fizetés nem elhanyagolható szempont, valamint a modern, magas minőségű, high-tech munkakörnyezet sem. Az új fejlesztő kollégák egy barátságos, lelkes és fiatal csapatban fognak dolgozni.

Feladatok:
  • A következők lesznek a feladataid:
  • szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és ellenőrzése
  • alkalmazásokkal kapcsolatos specifikáció, műszaki tanulmány készítése
  • szoros együttműködés a csapattagokkal, és nem csak a fejlesztőkkel
Elvárások:
  • Te leszel a csapat következő tagja, ha:
  • rendelkezel MSc vagy BSc diplomával informatikai, mérnöki, vagy valamilyen kapcsolódó területen
  • legalább már 1 éves tapasztalatod van JAVA EE 6 alapú alkalmazások fejlesztésében
  • találkoztál már a következő technológiák valamelyikével: Spring, Tomcat, JPA, JMS
  • alapszintű Linux és SSH ismereteid vannak
  • pontos, megbízható és kitartó vagy
  • jól beszélsz és írsz angolul
  • nem okoz gondot, ha csapatban kell dolgoznod
  • Te vagy a tökéletes jelölt, ha még ez is megvan benned:
  • van tapasztalatod agilis szoftverfejlesztési módszerek, és Perl programozási nyelv terén
  • találkoztál már HTTP protokollal
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha elfogadod a kihívást, akkor küldd el nekünk önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió