www.cvonline.hu

Java fejlesztő (Budapest)

  • A hirdetés 1220 napja lejárt

Elismert, folyamatosan fejlődő magyar tulajdonú partnercégünk mobilfejlesztő csapatának bővítésére Java fejlesztő munkatársakat keres.

(A pozíció betöltéséhez előzetes mobilfejlesztő tapasztalat nem elengedhetetlen.)

 Feladatok:

  • meglevő és új játékok illetve üztleti mobilalkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel (Android platform),
  • alkalmazások tesztelésében való részvétel,
  • dokumentáció készítés.

 Elvárások:

  • OOP szemlélet,
  • legalább 1-2 éves Java fejlesztői tapasztalat (SE/EE/Android),
  • hálózati protokollok és szabványok ismerete,
  • verziókezelők használatában szerzett tapasztalat (Git, SVN),
  • csapatjátékos attitűd,
  • precizitás, alapos és igényes munkavégzés,
  • szakmai újdonságok iránti érdeklődés, nyitottság,
  • angol nyelv-ismeret (szakmai).

 Előnyt jelent:

  • mobilfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • scala/c/c++ tapasztalat,
  • játékmotor ismeretek (pl. Unity 3D),
  • Linux operációs rendszer alapos felhasználói ismerete.

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • professzionális és kellemes munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő