www.cvonline.hu
Java fejlesztő (Bécs)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.10.09.
Jelentkezési határidő: 2012.10.20.
Hirdetés azonosító: 390576
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Bluebird International Zrt.Java fejlesztő (Bécs):

Informatikai szolgáltatásokat nyújtó megrendelőnkhöz keresünk 2 éves bécsi munkavégzésre Java fejlesztőket azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • követelmények elemzése;
  • specifikáció készítése;
  • szoftverrendszerek megtervezése, fejlesztése és bevezetése;
  • ügyfél és tanácsadók közötti kapcsolattartás.

Elvárások:

  • többéves Java fejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • Spring, Hibernate és SQL technológiákkal szerzett gyakorlati tapasztalat;
  • szoftverrendszerek tervezésében szerzett tapasztalat;
  • magabiztos német nyelvtudás.

 Amit kínálunk:

  • Külföldi interjúk megszervezése;
  • Versenyképes, EUR alapú jövedelem;
  • Utazási költségek fedezése;
  • Szállás intézése (akár családoknak is).

 Bluebird International Zrt.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld