www.cvonline.hu

Java fejlesztő [BAPS-SF01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.04.
Hirdetés azonosító: 742386

Focus consulting

Megbízónk

Magyar tulajdonú, piacvezető dokumentumkezelő rendszer fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk számára keresünk, bővülés okán Java fejlesztő munkatársat.

Feladatok

- Egyedi szoftverek fejlesztése output management és elektronikus dokumentumkezelés területeken, Java nyelven
- Szoftverek fejlesztése elsősorban Windows környezetben
- A fejlesztések dokumentálása
- A fejlesztett szoftverekkel kapcsolatos támogatási tevékenység ellátása

Elvárások

- Java nyelven szerzett minimum 2-3 éves fejlesztői tapasztalat
- SQL ismeret feltétel (Oracle 11g, MS SQL)
- Feladatkritikus rendszereken szerzett munkatapasztalat előny
- Angol kommunikációs szintű nyelvtudás
- Hiba- és verziókövető eszközök ismerete előny(FogBugz, Subversion, SourceSafe)
- Csapatszellem, alkalmazkodó készség
- Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
- Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés

Előny

- JAVA Enterprise Edition ismerete előny

Egyéb

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetési és juttatási csomag
- Új szolgáltatás típus fejlesztésében való részvétel
- Családias hangulat
- Minőségi szoftverfejlesztés

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió